TÜRKİYE'NİN EN HIZLI BÜYÜYEN 3. TEKNOLOJİ ŞİRKETİ OLDUK!

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda yer alan şirketler, günümüzün son derece rekabetçi teknoloji ortamında başarılı olmak için gereken gücü, vizyonu ve cesareti gösterdiler. Son dört yılda bu kadar hızlı büyüyebilen şirketler arasına giren Hype'ı bu başarısından ötürü kutluyoruz

- Tolga Yaveroğlu, Deloitte

Dijital Reklam Teknolojilerimiz

Hype tarafından geliştirilen Predi, online pazarlama departmanları için tasarlanan bir öngörü aracıdır. Predi ile markaların dijital pazarlama ve performans metriklerinin zaman içerisinde nasıl değişeceğini tahmin etmek mümkün. Örneğin belirli bir ürün kategorisindeki gelir değişimleri Predi ile önceden tahmin edilerek dönemsel kampanya fırsatları yakalanabilir.

Hype’ın geliştirdiği bir diğer araç olan Incognito, markaların hem kendi Google sıralama performanslarını hem de rakiplerinin performanslarını ölçmeye yarıyor. Sunduğu sektörel analiz özelliği ile sektöre yeni giren veya aynı sektörde gelişme gösteren markalar hakkında hızlıca raporlar hazırlamak mümkün. Incognito, Google sıralamalarının yanı sıra markaların reklam verdiği kelimeleri ve bu kelimelerde kullanılan metinleri de takip etme imkanı sağlıyor.

Hype’ta genç ve dinamik insanların her zaman daha iyisi için çaba gösterdiği bir ortam oluşturmak istedik. Bu anlayışı ileriye götürebilmek adına başarının ve kazancın emek veren tüm bireylerle paylaşıldığı bir sistem kurguladık. Geleneksel iş anlayışının dışına çıkarak, hizmet verdiğimiz markaların satış ve pazarlama hedeflerini gerçekleştiren bir alt birim gibi çalışıyor, iş ortaklarımızın büyümelerinde ve gelişmelerinde aktif bir rol oynuyoruz. Teknolojinin sunduğu bütün olanaklardan faydalanarak fazladan zaman ve enerji kazanıyor, mutlu çalışanlarımızla hizmet verdiğimiz markalar için en iyi sonuçları elde ediyoruz.

- Sarper Danış, Hype


-->