2018’de Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 6. Teknoloji Şirketiyiz!

Post Image

Deloitte Teknoloji Fast50 Ödülleri kapsamında Türkiye'nin en hızlı büyüyen 6. şirketi olduk. Son 3 sene üst üste ilk 10'a girerek, bu sene ilk kez verilen Deloitte Teknoloji Özel Ödülünün de sahibi olduk.

Kendi geliştirdiğimiz analiz ve pazarlama araçlarımız olan Incognito, Predi ve Eventy ile sektörel analizler yapıyor, iş ortaklarımızın verilerini yorumluyor ve verideki anomalileri anlık olarak tespit edebiliyoruz.

Incognito

Incognito, Google’da günlük olarak 90.000 anahtar kelimeyi takip ediyor. Bu sayede kelime, marka ve sektör bazında değişiklikleri analiz edip rekabetin nasıl değiştiğini inceleyebiliyoruz. Incognito, bu analizi yalnızca organik sonuçlar için değil arama reklamları için de gerçekleştiriyor. Böylece, rakiplerin reklamlarının hangi kelimede, kaçıncı sırada ve hangi metinlerle yer aldığını analiz edebiliyoruz.

Incognito, bize iş ortaklarımızın arama motoru yatırımlarını daha doğru konumlandırabilmeleri için sektörel içgörüler sunuyor.

Predi

Bir tahminleme aracı olan Predi, var olan Google Analytics verisini inceleyip markaların performans ve dijital pazarlama metriklerinin zaman içinde nasıl değişeceğine dair öngörüler sağlıyor. Örneğin, belirli bir ürün kategorisindeki gelir değişimleri Predi ile önceden tahmin edilerek dönemsel kampanya fırsatları yakalanabilir.

Eventy

Eventy, alet çantamızdaki en yeni araç. İş ortaklarımızın dijital varlıklarından gelen veriyi yüksek sıklıkta analiz edip geçmişteki modellerle kıyaslıyor. Veride, belirlenen sınır değerlerini aşan bir değişim görüldüğü takdirde bunu ilgili kişilere geliştirdiğimiz uygulama üzerinden anında raporluyor. Eventy ayrıca, bir konsol gibi çalışarak iş ortaklarımızın görmek istediği metriklere göre özelleştirebildiğimiz bir raporlama ara yüzü olarak da kullanılabiliyor.

Hızlı büyümemizin anahtarı iş ortaklarımıza her zaman en üst düzey hizmeti sağlamak oldu. Türkiye'nin lider marka ve kurumlarının, satış ve pazarlama faaliyetlerinde aktif rol üstlendik ve iş sonuçlarına fayda sağlamayı ilke edindik. Bu kadar zorlu bir görevi hakkıyla yerine getirebilmek için genç, dinamik ve sürekli daha iyisini başarmaya istekli bir ekip oluşturmaya çalıştık. Şirket kültürünü bu anlayışa göre kurguladık ve tüm çalışma arkadaşlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini ön planda tuttuk. Başarı ve kazancın emek veren herkesle paylaşıldığı bir ortam oluşturmaya da özen gösterdik. Bu başarımıza ortak olan tüm Hype çalışanlarına, hizmet verdiğimiz değerli marka ve kurumlara ve tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

- Sarper Danış, Hype