İşinize yarayan sonuçlar üretiyoruz.

Performans Odaklı Reklam ve Pazarlama Yönetimi, Veri Entegrasyonu ve Analizi, Dönüşüm Optimizasyonu, Arama Motoru Optimizasyonu ve Teknoloji Danışmanlığı alanlarında alanında lider markalara iş sonuçları üretiyoruz.

Veri Analizi

Ölçümleme Entegrasyonu

İhtiyaçlarınıza ve sektör gereksinimlerine göre reklamlar, raporlama ve analizler gibi maddelerde kullanılmak üzere ölçümleme mimarisini oluşturuyoruz.

CRM Entegrasyonu

Online ve Offline tüm müşteri etkileşimini bir noktada toplamak ve birbiriyle konuşturmak için gerekli entegrasyonu ve danışmanlık hizmetini sağlıyoruz.

Raporlama ve Görselleştirme

Verilerin daha kolay okunabilmesi ve erişilebilmesi için dashboardlar hazırlıyoruz. Veriyi görselleştirerek her seviye çalışanın anlayabileceği ve insgiht çıkarabileceği bir yapıda sunuyoruz.

Veri Sağlığı Kontrolü

Entegre edilen verilerin sağlığını ve doğruluğunu kontrol etmek için veri tabanı veya farklı ölçümeleme araçları ile karşılaştırmalarını sağlıyoruz. Problemli noktaları çözmek için analiz ediyoruz.

Müşteri Segmentasyonu

Hedef kitlenizdeki birbirinden farklı müşteri segmentlerini tespit ediyoruz. Bu sayede en çok ve en az kazandıran kitlelere farklı kurgularda iletişim yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Kreatif Analizi

Reklamlarınızda kullandığınız tüm kreatifleri, kombinasyonlarına bölerek, dönüşüm oranlarıyla birlikte analiz ediyoruz. Analiz sonucunda hangi renk, söylem ve yazı-metin yoğunluğunun daha iyi performans göstereceğini tespit ediyoruz.

Kurumsal Eğitimler

Ölçümleme Araçları

Ölçümleme araçlarınızı tanımanız ve en etkin şekilde kullanabilmenizi sağlamak için önce ihtiyacınızı belirliyoruz. İhtiyacınıza göre temel seviye ve uzman seviyesi teori ve pratiğin bir arada olduğu eğitimler veriyoruz.

Optimizasyon Araçları

Gelen trafiği doğru yönlendirmek ve ziyaretçilerinizi daha iyi anlamanızı sağlayacak tool tavsiyeleri veriyoruz. Ayrıca gerçek vaka örnekleriyle pekiştirdiğimiz, kullanıcı deneyimi üzerine yoğunlaşan bir eğitim sunuyoruz.

Reklam Platformları

Reklam hesabınızı kendiniz yönetmek / yönetilen bir hesabı kontrol etmek mi istiyorsunuz? Ya da bu hizmeti vermek için gerekli tecrübeye sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu eğitim içeriğiyle reklam platformlarını çok iyi tanıyacak ve yönetebileceksiniz.

İçerik Stratejisi

İçerik ne kadar güçlüyse rakiplerinizden o kadar önde olursunuz. Peki her tür içerik bunu sağlayabilir mi? Bu eğitim sayesinde hedef kitlenize uygun içeriklerin nasıl hazırlanması ve ne şekilde yayınlanması gerektiğini paylaşıyoruz.

Veri Odaklı reklam Yönetimi

Hesap ve Kampanya Kurulumu

Hedef kitle ve bütçenize uygun bir plan hazırlayarak Google Ads, Facebook, Instagram ve diğer reklam platformları için hesap ve kampanya kurulumlarınızı yapıyoruz.

Reklam Kanallarının Yönetimi

Yeni kurduğumuz reklam hesaplarınızın ya da varolan reklam kanallarınızın yönetimini, optimizasyonu ve analizini biz üstleniyoruz. Birlikte belirleyeceğimiz periyotlarla bir araya gelerek, fırsatları, tehditleri konuşuyor ve en doğru ve optimize reklam yönetimi için operasyonel ve stratejik danışmanlık veriyoruz.

Remarketing Kurguları

Sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları segmentleyerek, onlara özel reklam kampanyaları hazırlıyoruz. Bu kampanyaları, ziyaretçilerin ilgi duydukları farklı platformlarda yayınlayarak, bütçenizi en doğru şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bütçe Optimizasyonu

Maksimum bütçeniz üzerinden değil, hedef kitleniz ve yer almak istediğiniz platformlara göre bütçe planı öneriyoruz. Harcanan bütçeyi devamlı takip ederek, iyi ya da kötü performans gösteren durumlarda hızlıca aksiyon alarak, bütçenizi en optimize şekilde kullanmanıza destek oluyoruz.

Programatik Satın Alma

Algoritmamız ile en düşük maliyetle, en yüksek etkileşim alabileceğiniz reklamlar belirliyoruz. Programatik reklam yönetimi alanında uzman ekibimizle kampanyaları sürekli gözlemleyerek, reklam bütçenizi en etkili olabileceği seviye için optimize ediyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

A/B Test Kurguları

Planlanan tasarımsal ve kurgusal değişiklikleri yayına almaadan önce kullanıcılarınıza sorduğunuz bir yapı entegre ediyoruz. Bu sayede size para kaybettirecek değişiklikleri yayına almadan tespit ediyor, sadece iyi performans gösterenleri hayata geçirmenizde katkıda bulunuyoruz.

Funnel Optimizasyonu

Ziyaretçilerin ana hedef doğru giden yolculuklarında hangi adımda (sayfada/ekranda) sorun yaşadıklarını tespit ediyor ve bu adımı iyileştirecek çözüm önerileri sunuyoruz.

Form Optimizasyonu

Doğru bir form optimizasyonu ile aynı trafiğe sahip olsanız da, daha fazla form doldurma oranı elde edebilirsiniz. Sitenizi, hedef kitlenizi ve form yapınızı teknik ve kullanıcı deneyimi anlamında inceleyerek, en doğru form yapısını kurmanıza ve daha fazla doldurma oranı yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Isı Haritası Analizi

Önemli sayfalarınızın ısı haritası ve scroll haritasını çıkararak, ziyaretçilerin bu sayfalarda hangi bölümlere odaklandıklarını analiz ediyoruz. Sizin için önemli olan ama gözden kaçan alanları tespit ederek, alternatif tasarımlar veya çözümler sunarak, daha optimize sayfalar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kullanıcı Hareketleri Analizi

Website ya da mobil uygulamanızı ziyaret edenlerin hareketlerini çeşitli araçlarla analiz ediyoruz. Kötü performans gösteren her bir sayfa için daha detaylı analizlerle kök sorunu buluyoruz.

Landing Page Optimizasyonu

Reklam, kampanya ya da ürüne özel hazırladığınız sayfalar için analizler yaparak, sayfayı en çok fayda sağlayacak şekilde önerilerde bulunuyor. Onaylanan öneriler için tasarım ve teknik destek sağlıyoruz.

Yazılım Desteği

Dönüşüm Optimizasyonu hizmeti kapsamında önerdiğimiz ve ihtiyaç duyulan tüm geliştirmeler için frontend desteği sağlıyoruz. Yazılım departmanınıza ya da ajansınıza yük olmadan a/b testlerini ve kişiselleştirmeleri biz hayata geçiriyoruz.

Dijital Strateji

Pazar ve Rekabet Analizi

Sadece sizin değil, rakiplerinizin site ve uygulamalarını da inceliyoruz. Artılarını ve eksilerini tespit ediyor, avantajlar ve değer önerilerinizi rakiplerinizden daha çok ön plana çıkarabileceğiniz senaryolar kurguluyoruz.

Hedef Kitle Belirleme

En doğru hedef kitleyi bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kararlaştırılan hedef kitleye ulaşmanız için ise gerekli tool, yöntem ve bütçe önerileri sunuyoruz.

Online KPI Belirleme

İşletmenizin ana hedef ve yan hedeflerini netleştirmeniz için destek oluyoruz.

Bütçe Planlaması

Hedef kitlenizin büyüklüğüne ve bulunmak istediğiniz reklam mecralarına uygun bütçelendirme paketleri sunuyoruz.

Veri Odaklı Kampanya Kurguları

Kampanya kurgularınızı hazırlarken veriden faydalanıyoruz. Böylece nerede geri kaldığınızı, nereye yatırım yapmanız gerektiğini daha net belirleyerek aksiyon alıyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

Google Analytics 360

Analizlerinizi daha rahat yapabilmeniz ve işletmeniz için içgörü sağlayacak çok farklı sayıda raporlar hazırlayabilmeniz için Google Analytics 360 entegrasyon hizmeti ve danışmanlığı veriyoruz.

Optimize 360

A/B testleri ya da kişiselleştirme kurgularını kurum kültürü haline getirmiş markaların tercih ettiği Google Optimize 360 entegrasyonunu yapıyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz panel eğitimi ya da operasyonel durumlarda Dönüşüm Optimizasyonu ekibimizle destek veriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

İçerik Stratejisi Belirleme

Sitenizi detaylı bir şekilde analiz edip, ne tarz içeriklerle daha iyi noktalara gelebileceğinizi inceliyoruz. Rakiplerinizin de mevcut içeriklerini detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra, en uygun içeriklerde yüksek performans göstermeniz için içerik çalışmaları yapıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için büyük bir uzmanlıkla hareket ediyoruz. Belirli bir konu ile ilgili, arama motorlarında en çok aranan kelime ve cümleleri araştırıyor, sizi de bu konuda yönlendiriyoruz.

Teknik Analiz

Markanız için derinlemesine bir on-page ve off-page SEO analizi yapıyoruz. On-page, site içi SEO; off-page ise site dışındaki SEO’dur. İki analizi de detaylı bir şekilde yaparak, sitenizi bir üst noktaya taşıyoruz.

Rekabet Analizi

Sadece sizin değil, tüm rakiplerinizin hareketlerini adım adım inceliyor, hangi konumda olduklarına bakıyoruz. Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda da, sitenizi ve uygulamanızı daha iyi yerlere taşıyacak fikirlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Site Hızı Optimizasyonu

Siteniz, kullanıcılar ve arama motorlarındaki sıralama faktörlerini etkileyecek kadar iyi mi? İlk olarak kullanıcı deneyimini iyileştirecek düzeyde hız çalışmaları yapıyoruz. Ardından sıralamanızı etkileyecek mikro iyileştirmelerle rakiplerinizden iyi bir durumda olduğunuza emin oluyoruz.

İçerik Geliştirme

Sitenizi detaylı bir şekilde analiz edip, ne tarz içeriklerle daha iyi noktalara gelebileceğimizi inceliyoruz. Rakiplerinizin de mevcut içeriklerini detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra, markanıza en uygun içeriklerde yüksek performans göstermeniz için içerik çalışmaları yapıyoruz.

Uygulama Mağazası Optimizasyonu

Anahtar Kelime Araştırması

Hedef kitlenizin aramalarında üst sıralarda çıkabilmeniz ve dönüşüm oranınızı artırabilmenizi sağlayacak anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizin kullandığı anahtar kelimeleri, içerikleri, görselleri analiz ediyoruz ve kendi faydamızı ön plana çıkarak, sizi rakiplerinizden farklı kılacak önerilerde bulunuyoruz.

A/B Test Kurguları

En iyi performans gösteren görseli, başlığı ve içeriği bulana kadar A/B testleri yapıyoruz. Test önerilerini hazırlıyor, uyguluyor ve raporluyoruz.